Amelii, Kwiryna, Dobromira 31 marca, 2020 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Restauracja Plażowa

W związku z zainstniałą sytuacją epidemiologiczną Restauracja Plażowa z dniem 14.03.2020r. do odwołania będzie nieczynna. Informacje dotyczące rezerwacji oraz imprez okolicznościowych dostępne pod nr tel: 691-172-226

UWAGA! Zwolniło nam się miejsce na komunie w 2020 r. - 23. maja (sobota)!

W naszej Restauracji przez cały rok organizujemy imprezy okolicznościowe m.in.: komunie, chrzciny, urodziny, spotkania integracyjne, stypy, wesela. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowaniu tego typu imprez. Poza tym, spełnimy niestandardowe prośby naszych gości i dzięki temu wszyscy mogą być pewni, że zorganizujemy idealne przyjęcie.

A może masz ochotę na pyszny obiad, ale nie chcesz wychodzić z domu? Nic prostszego. Oferujemy także usługi cateringowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Przyjmujemy zamówienia na dostarczanie smacznych i wysokiej jakości potraw, które przygotowujemy ze świeżych składników w naszej restauracji. Na życzenie przygotujemy dania obiadowe, mięsa, przekąski, dania zimnego bufetu oraz każdą inną potrawę!

***

***

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej Restauracji:

Oferta wigilijna 2019

***

W każdy jesienno-zimowy weekend zapraszamy do Restauracji Plażowej na smaczne dania kuchni polskiej, pyszne desery i nie tylko! Restauracja otwarta jest w każdy weekend - w sobotę od godz. 13:00 i niedzielę od godz. 11:00.

W Restauracji Plażowej organizujemy imprezy okolicznościowe m.in. komunie, chrzciny, urodziny, spotkania integracyjne, stypy, wesela. Oferujemy także usługi cateringowe dla klientów indywidualnych oraz firm. 

Uwaga! Ostatnie wolne terminy na komunie w 2020 roku:

09.05. (sobota)

24.05. (niedziela)

Szczegóły pod nr tel.: 691 172 226. Zapraszamy!

***