Donata, Łukasza, Zbigniewa 18 lutego, 2018 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

30.04.2016

MAJÓWKA w PARKU PRZYGÓD

W weekend majowy, tj. 1, 2 oraz 3 maja zapraszamy do PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka. Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie!

Na odwiedzających czekają atrakcje takie jak: ponad 1370 metrów atrakcji linowych - cztery trasy parku linowego oraz Wieża Na5ięć. Park linowy oraz Wieża otwarte w weekend majowy w godz. 12-19.

Na majówkę zaprasza również Park Olbrzymich Owadów, który w weekend majowy będzie otwarty w godz. 12-19.

Ponadto na odwiedzających czekają trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe, dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu.

Dodatkowym atutem jest KOLEJKA TURYSTYCZNA, która 1 oraz 3 maja będzie kursować na terenie ośrodka Piaski-Sczygliczka. Bilety będą w sprzedaży w punkcie przy Parku Olbrzymich Owadów.

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. 

Do zobaczenia!

29.04.2016

PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka otwiera sezon 2016

Ośrodek PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka zaprasza do odwiedzenia tego urokliwego i jedynego w swoim rodzaju miejsca wypoczynku!


Już od 1 maja rozpoczynamy kolejny sezon w Parku Przygód Piaski-Szczygliczka. Dla odwiedzających przygotowano ponad 1370 metrów atrakcji linowych, 4 trasy parku linowego o różnym stopniu trudności. Na miłośników większej dawki adrenaliny czeka 18-metrowa wieża Na5ięć. Park linowy w miesiącu maju czynny w soboty od 14-19 oraz w niedziele i święta 12-19. W tygodniu zapraszamy grupy zorganizowane powyżej 10 osób po wcześniejszej rezerwacji.


Jednocześnie kolejny sezon inauguruje Park Olbrzymich Owadów. W maju Park czynny  w soboty od 13-19 niedziele i święta 12-19. W tygodniu zapraszamy grupy zorganizowane po wcześniejszej rezerwacji.


Ponadto do dyspozycji odwiedzających przygotowane są trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe. Dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu.

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Do dyspozycji: całoroczna Restauracja Plażowa oraz obiekty sezonowe m.in. Tawerna, Zielona Przystań czy też punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów.
Szczegółowe informacje i rezerwacje

 

20.04.2016

Przygotowania do sezonu w Parku Przygód Piaski-Szczygliczka

Na terenie Parku Przygód Piaski-Szczygliczka trwają intensywne przygotowania do sezonu wiosna-lato 2016. Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. prowadzi szereg inwestycji, trwają także prace porządkowe na całym terenie ośrodka.

Już wkrótce do dyspozycji odwiedzających będą  czekać liczne atrakcje, m.in. atrakcje linowe, w skład których wchodzą cztery trasy parku linowego oraz Wieża Na5ięć.

Z kolei w Parku Olbrzymich Owadów budzą się powoli wszystkie owady.

Wiosną otwarte będzie także boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Ponadto na odwiedzających tych małych i trochę większych czekają ścieżki pieszo-rowerowe, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wkrótce!

8.03.2016

Miejski Zakład Zieleni na Targach Pracy

W piątek 4 marca br. Miejski Zakład Zieleni uczestniczył w Targach Pracy i Edukacji Zawodowej. Targi zorganizowane zostały z inicjatywy Powiatowego Urzędu Pracy i odbyły się w hali sportowej przy Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

 

 

 

Do udziału zostało zaproszonych kilkadziesiąt firm z terenu powiatu ostrowskiego, które prezentowały swoje oferty. Targi cieszyły dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących pracę. 

Miejski Zakład Zieleni poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

ANIMATOR - wymagana: dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy z dziećmi. Mile widziane doświadczenie.

OBSŁUGA BARU - wymagana: dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Mile widziana ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

POMOC KUCHENNA - wymagana: dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole. Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - wymagania: dyspozycyjność.

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - TRAKTORZYSTA - wymagania: dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii T+E, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: mzz@mzz.com.pl lub dostarczenie osobiście do Sekretariatu przy ul. Paderewskiego 2-6 w Ostrowie Wielkopolskim.

10.02.2016

Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa zapraszają

Ferie zimowe za nami, a ośrodek Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa przyciągają przez cały rok! 

Otoczenie i infrastruktura ośrodka sprzyja uprawianiu sportu i zachęca do zimowych spacerów. Ponadto w każdy zimowy weekend spacerowiczów zaprasza Restauracja Plażowa. W soboty od godz. 13:00, a w niedziele i święta od godz. 12:00, zapraszamy na smaczne dania i posiadówki z grzańcem przy kominku.

W Restauracji można zorganizować spotkania okolicznościowe. Niepowtarzalny klimat drewnianego wnętrza z muzyką w tle, palącym się kominkiem, dodatkowo otoczenie jeziora i lasów zbuduje wyjątkową atmosferę podczas każdej uroczystości. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą Państwa kulinarną "zachciankę”.

Szczegółowe informacje TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!