Cezarego, Wiktora, Konstancjusza 26 lutego, 2020 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

7.08.2017

KONKURS PLASTYCZNY w ramach kampanii społecznej - 2. edycja

Miejski Zakład Zieleni  zaprasza ostrowskich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego w ramach kampanii społecznej „OSTRÓW smogowi mówi NIE”.

Prace plastyczne wykonane techniką dowolną (np. ołówkiem, kredkami, pisakami, wyklejanką) przygotowane indywidualnie prosimy przesyłać lub dostarczać do siedziby Miejskiego Zakładu Zieleni w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Paderewskiego 2-6 do dnia 12 września 2017 do godz. 15.00.

Dla najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody, ogłoszenie winików 22.09.2017. 

Regulamin dostępny w siedzibie MZZ Sp. z o.o. oraz TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy

26.06.2017

WAKACJE w PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka

Pierwszy wakacyjny weekend przed nami! Ośrodek PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka ma wiele do zaoferowania i zaprasza w te wakacje każdego dnia!

Na odwiedzających czekają atrakcje takie jak: cztery trasy parku linowego, otwarte w każdy wakacyjny weekend w godz. 12-20, ponadto od 26 czerwca codziennie od godz. 14.00.

W wakacje zaprasza również Park Olbrzymich Owadów, który w każdy weekend będzie otwarty w godz. 12-20, ponadto od 26 czerwca codziennie od godz. 14.00.

Na odwiedzających czekają trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe, dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu. Dla miłośników kąpieli słonecznych i wodnych - piaszczysta plaża z miejsem do kąpieli, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz wake park przy Restauracji Plażowa.

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Jeśli tylko dopisze pogoda, codzienne otwarte będą: punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów, Restauracja Plażowa wraz z punktem z lodami przy Restauracji, bary Zielona Przystań oraz Tawerna na Piaskach.

Do zobaczenia!

31.05.2017

DZIEŃ DZIECKA w Parku Przygód Piaski Szczygliczka!

Wszystkie dzieci zapraszamy 1 czerwca na Piaski! Ośrodek PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka ma wiele do zaoferowania i zachęca do świętowania DNIA DZIECKA na terenie ośrodka!

Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół, starszych i młodszych do odwiedzenia Parku Olbrzymich Owadów, który...                 ma nowych mieszkańców!

Ponadto na odwiedzających czekają atrakcję: 1370 metrów atrakcji linowych - cztery trasy parku, trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe, dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu.

W tym dniu otwarte będą wszystkie punkty: punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów, Restauracja Plażowa wraz z punktem z lodami, bary Zielona Przystań oraz Tawerna na Piaskach.

Park linowy oraz Park Olbrzymich Owadów oraz punkty gastronomiczne otwarte będą już od 9:00! 

Do zobaczenia!

4.05.2017

Festyn MajOSTaszki 6 i 7 maja 2017 na Piaskach

Grupa ENEJ oraz Andrzej Piaseczny będą gwiadami tegorocznego Festynu Miejskiego "MajOSTaszki". Podobnie jak przed rokiem impreza odbędzie się na terenie Parku Przygód Piaski Szczygliczka.

Na ostrowskich Piaskach czeka mnóstwo atrakcji! Na Scenie Głównej  programy artystyczne i koncerty gwiazd. Park Przygód zaprasza do skorzystania z atrakcji linowych, każdy może odwiedzić Park Olbrzymich Owadów, a na terenie boiska przy "Restauracji Plażowej" będą odbywały się rozgrywki sportowe.

Na terenie Parku Przygód będą również: wesołe miasteczko, stoiska handlowe i gastronomiczne, m.in. miasteczko food trucków oraz  "Poziomkowy Ogród".

Podobnie, jak w ubiegłym roku „Poziomkowy Ogród”, podczas tegorocznych majOSTaszków zlokalizowany zostanie na terenie „Zielonej Przystani” na ostrowskich Piaskach. Dla najmłodszych mieszkańców Ostrowa czekać tu będzie ogromna ilość atrakcji. I to oczywiście nie wszystko!

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Na Piaskach otwarte będą: punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów, punkt z lodami przy Restauracji Plażowej, bary Zielona Przystań oraz Tawerna na Piaskach.

Szczegóły na stronie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim

28.04.2017

Weekend majowy w PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka

Długi majowy weekend przed nami! Ośrodek PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka ma wiele do zaoferowania i zaprasza każdego dnia!

Ponad 1370 metrów atrakcji linowych - cztery trasy parku, trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe, dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu.

Na majówkowy spacer zaprasza również Park Olbrzymich Owadów, który...                 ma nowych mieszkańców! 

Park linowy oraz Park Olbrzymich Owadów otwarte będą:

29 kwietnia (sobota) - 14:00-19:00

30 kwietnia (niedziela) - 12:00-19:00

1 maja (poniedziałek) - 12:00-19:00

2 maja (wtorek) - 14:00-19:00

3 maja (środa) - 12:00-19:00

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Jeśli tylko dopisze pogoda, codzienne otwarte będą: punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów, Restauracja Plażowa wraz z punktem z lodami przy Restauracji, bary Zielona Przystań oraz Tawerna na Piaskach.

Do zobaczenia!