Eustachego, Filipiny, Faustyny 22 września, 2019 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

4.05.2017

Festyn MajOSTaszki 6 i 7 maja 2017 na Piaskach

Grupa ENEJ oraz Andrzej Piaseczny będą gwiadami tegorocznego Festynu Miejskiego "MajOSTaszki". Podobnie jak przed rokiem impreza odbędzie się na terenie Parku Przygód Piaski Szczygliczka.

Na ostrowskich Piaskach czeka mnóstwo atrakcji! Na Scenie Głównej  programy artystyczne i koncerty gwiazd. Park Przygód zaprasza do skorzystania z atrakcji linowych, każdy może odwiedzić Park Olbrzymich Owadów, a na terenie boiska przy "Restauracji Plażowej" będą odbywały się rozgrywki sportowe.

Na terenie Parku Przygód będą również: wesołe miasteczko, stoiska handlowe i gastronomiczne, m.in. miasteczko food trucków oraz  "Poziomkowy Ogród".

Podobnie, jak w ubiegłym roku „Poziomkowy Ogród”, podczas tegorocznych majOSTaszków zlokalizowany zostanie na terenie „Zielonej Przystani” na ostrowskich Piaskach. Dla najmłodszych mieszkańców Ostrowa czekać tu będzie ogromna ilość atrakcji. I to oczywiście nie wszystko!

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Na Piaskach otwarte będą: punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów, punkt z lodami przy Restauracji Plażowej, bary Zielona Przystań oraz Tawerna na Piaskach.

Szczegóły na stronie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim

28.04.2017

Weekend majowy w PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka

Długi majowy weekend przed nami! Ośrodek PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka ma wiele do zaoferowania i zaprasza każdego dnia!

Ponad 1370 metrów atrakcji linowych - cztery trasy parku, trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe, dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu.

Na majówkowy spacer zaprasza również Park Olbrzymich Owadów, który...                 ma nowych mieszkańców! 

Park linowy oraz Park Olbrzymich Owadów otwarte będą:

29 kwietnia (sobota) - 14:00-19:00

30 kwietnia (niedziela) - 12:00-19:00

1 maja (poniedziałek) - 12:00-19:00

2 maja (wtorek) - 14:00-19:00

3 maja (środa) - 12:00-19:00

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Jeśli tylko dopisze pogoda, codzienne otwarte będą: punkt gastronomiczny przy Parku Olbrzymich Owadów, Restauracja Plażowa wraz z punktem z lodami przy Restauracji, bary Zielona Przystań oraz Tawerna na Piaskach.

Do zobaczenia!

6.04.2017

Nowa atrakcja w PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka

Graffiti 3D to nowa atrakcja w PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka. Graffiti 3D lub inaczej anamorficzne polega na tym, żeby namalować obraz lub jego fragment w taki sposób by był on widziany tylko w z odpowiedniej perspektywy, a czasami nawet przy użyciu innych przedmiotów. Takie graffiti, kroczącą biedronkę, już od 1 KWIETNIA można oglądać na Piaskach przy wejściu do Parku Olbrzymich Owadów. 

Zapraszamy do PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka!

Wkrótce otwarcie Parku linowego oraz Parku Olbrzymich Owadów w nowej odsłonie. Do zobaczenia!

 

3.03.2017

PARK PRZYGÓD poszukuje pracowników!

20.01.2017

Zimowe atrakcje w PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka

PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka tętni życiem przez cały rok. Latem przyciąga atrakcjami takimi jak: Park Olbrzymich Owadów, park linowy i Wieża Na5ięć, ścieżki edukacyjno-ekologiczne, place zabaw. Piaski przyciągają także amatorów kąpieli słonecznych i wodnych, zimą natomiast amatorów łyżew, sanek oraz nart.

Zimowa aura, otoczenie ośrodka, płynąca z głośników muzyka, niedroga wypożyczalnia łyżew - to wszystko sprawia, że na Piaski warto przyjść! 

Podczas ferii zimowych (30.01. – 12.02.) i nie tylko, lodowisko i wypożyczalnia sprzętu zimowego funkcjonować będą codziennie, także w weekendy. Każdego dnia od godz. 14:00, oczywiście jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne

W weekendy będzie czynna Restauracja Plażowa. W soboty od godz. 13:00, a w niedziele i święta od godz. 12:00, zapraszamy na smaczne dania, pyszną zapiekankę oraz posiadówki z grzańcem i gorącą czekoladą przy kominku.

PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa  zapraszają!