Cezarego, Wiktora, Konstancjusza 26 lutego, 2020 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

30.04.2016

MAJÓWKA w PARKU PRZYGÓD

W weekend majowy, tj. 1, 2 oraz 3 maja zapraszamy do PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka. Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie!

Na odwiedzających czekają atrakcje takie jak: ponad 1370 metrów atrakcji linowych - cztery trasy parku linowego oraz Wieża Na5ięć. Park linowy oraz Wieża otwarte w weekend majowy w godz. 12-19.

Na majówkę zaprasza również Park Olbrzymich Owadów, który w weekend majowy będzie otwarty w godz. 12-19.

Ponadto na odwiedzających czekają trzy place zabaw, ścieżki pieszo rowerowe, dla aktywnych boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki siatkowej plażowej, siłownia na świeżym powietrzu.

Dodatkowym atutem jest KOLEJKA TURYSTYCZNA, która 1 oraz 3 maja będzie kursować na terenie ośrodka Piaski-Sczygliczka. Bilety będą w sprzedaży w punkcie przy Parku Olbrzymich Owadów.

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. 

Do zobaczenia!

20.04.2016

Przygotowania do sezonu w Parku Przygód Piaski-Szczygliczka

Na terenie Parku Przygód Piaski-Szczygliczka trwają intensywne przygotowania do sezonu wiosna-lato 2016. Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. prowadzi szereg inwestycji, trwają także prace porządkowe na całym terenie ośrodka.

Już wkrótce do dyspozycji odwiedzających będą  czekać liczne atrakcje, m.in. atrakcje linowe, w skład których wchodzą cztery trasy parku linowego oraz Wieża Na5ięć.

Z kolei w Parku Olbrzymich Owadów budzą się powoli wszystkie owady.

Wiosną otwarte będzie także boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Ponadto na odwiedzających tych małych i trochę większych czekają ścieżki pieszo-rowerowe, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wkrótce!

10.02.2016

Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa zapraszają

Ferie zimowe za nami, a ośrodek Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa przyciągają przez cały rok! 

Otoczenie i infrastruktura ośrodka sprzyja uprawianiu sportu i zachęca do zimowych spacerów. Ponadto w każdy zimowy weekend spacerowiczów zaprasza Restauracja Plażowa. W soboty od godz. 13:00, a w niedziele i święta od godz. 12:00, zapraszamy na smaczne dania i posiadówki z grzańcem przy kominku.

W Restauracji można zorganizować spotkania okolicznościowe. Niepowtarzalny klimat drewnianego wnętrza z muzyką w tle, palącym się kominkiem, dodatkowo otoczenie jeziora i lasów zbuduje wyjątkową atmosferę podczas każdej uroczystości. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą Państwa kulinarną "zachciankę”.

Szczegółowe informacje TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!