Donata, Łukasza, Zbigniewa 18 lutego, 2018 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

9.02.2018

Uważaj na kruchy lód!


Gorąco apelujemy o powstrzymanie się od wchodzenia na powierzchnię świeżo zamarzniętego zbiornika na ośrodku Piaski Szczygliczka warstwa lodu ma zaledwie kilka centymetrów.

8.02.2018

Ferie zimowe aktywnie na Piaskach!

Ośrodek Piaski-Szczygliczka tętni życiem cały rok. Kilometry ścieżek pieszo-rowerowych, siłownia zewnętrzna, ścieżki edukacyjno-ekologiczne w otoczeniu jeziora i lasu zachęcają do spędzenia ferii zimowych na Piaskach.

Po aktywnym wypoczynku Szef kuchni Piotr zaprasza do Restauracji Plażowej m.in. na smaczne dania kuchni polskiej oraz grzańca.

Podczas tegorocznych ferii zimowych (12.02. – 25.02.) restauracja czynna będzie codziennie od godz. 10:00, a w soboty i niedziele od godz. 12:00

 

Zapraszamy!

5.02.2018

Zagłosuj na stację zabaw dla Ostrowa - etap II

Rozpocząl się II etap konkursu pn. „Powietrze bez śmieci”, który ogłoszony został w ramach kampanii edukacyjnej „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci” prowadzonej przez Fundację PGNiG S.A. im. Ignacego Łukaszewicza. Nagrodą dla 5. zwycięskich  gmin jest wybudowanie Naukowej Stacji Zabaw. Ostrów wytypował lokalizację takiej stacji w Parku Północnym przy ul. Konopnickiej.

Głosować można na stronie www.powietrzebezsmieci.pl

Tu wyszukujemy Ostrów, wpisujemy swój e-mail, odpowiadamy na krótkie pytanie i gotowe. Do głosowania zachęca także Uczniowska Szkolna Telewizja TVSP1 wraz z prezydent miasta Beatą Klimek.

ZOBACZ FILM

Głosowanie podzielone zostało na 5 etapów. W każdym z nich wyłoniona zostanie jedna gmina, która zdobędzie najwięcej głosów. Wszystkie gminy mają równe szanse - podstawą wyboru zwycięzcy jest liczba głosów internautów oddana na daną lokalizację w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. Po wejściu na stronę, najpierw trzeba obejrzeć krótki filmik, na podstawie którego zostanie zadane pytanie weryfikujące prawidłowe oddanie głosu.

II etap głosowania rozpoczął się 1 lutego i potrwa do 8 lutego.

Jak głosować? Zasady są proste - głosowanie odbywać się będzie drogą elektroniczną. Wystarczy wejść na stronę www.powietrzebezsmieci.pl. Każdy chętny, po wejściu na stronę projektu, najpierw będzie musiał obejrzeć krótki filmik, na podstawie którego zostanie zadane pytanie weryfikujące prawidłowe oddanie głosu.

Szczegóły na stronie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim

6.01.2018

Wieczorek karnawałowy w Restauracji Plażowej

Restauracja Plażowa organizuje zabawę karnawałowo - walentynkową. Nie zwlekaj z decyzją, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

21.12.2017

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok